Biolife C-160 - S Tekli Flora Filtre Motorsuz Hava Veya Motor İle Çalışan YENİ BORU TAKIMI İLE BİRLİKTE
Biolife C-160 - S Tekli Flora Filtre Motorsuz Hava Veya Motor İle Çalışan YENİ BORU TAKIMI İLE BİRLİKTE
Biolife C-160 - S Tekli Flora Filtre Motorsuz Hava Veya Motor İle Çalışan YENİ BORU TAKIMI İLE BİRLİKTE
Biolife C-160 - S Tekli Flora Filtre Motorsuz Hava Veya Motor İle Çalışan YENİ BORU TAKIMI İLE BİRLİKTE
Biolife C-160 - S Tekli Flora Filtre Motorsuz Hava Veya Motor İle Çalışan YENİ BORU TAKIMI İLE BİRLİKTE
Biolife YENİ C-160 - S Tekli Flora Motorsuz Hava Veya Motor İle Çalışan.
Biolife YENİ C-160 - S Tekli Flora Akvaryum Filtre Sistemi. Motorsuz Hava Veya Motor İle Çalışan model.
Biolife YENİ C-160 - S Tekli Flora Akvaryum Filtre Sistemi. Motorsuz Hava Veya Motor İle Çalışan.
Biolife YENİ C-160 - S Tekli Flora Akvaryum Filtre Sistemi. Motorsuz Hava Veya Motor İle Çalışan.
Biolife C-160 - S Tekli Flora Filtre Motorsuz Hava Veya Motor İle Çalışan YENİ BORU TAKIMI İLE BİRLİKTE

Biolife C-160 - S Tekli Flora Filtre Motorsuz Hava Veya Motor İle Çalışan YENİ BORU TAKIMI İLE BİRLİKTE (yenic160shavasirk)

Marka : Biolife
Fiyat : ₺220,00(KDV Dahil)

 

 

 
Biolife YENİ C-160 - S (Tekli Flora) Motorsuz. Hava Veya Sirkülasyon Motoru İle Çalışan Model.
 
 
...  30 ila 150 litre arası akvaryumlarda kullanılabilir.
...  Hava ile çalıştırıldığında 5 - 6 watt lık hava kuvveti ile çalıştırılmalıdır.
... Sirkülasyon motoru le kullanılır iken 10 - 15 wattlık motor kullanımı yeterlidir.
... 150 litre akvaryumlarda beslenen veya beslenecek balıklar büyük boy cıklet vb. türleri ise Flora WP-2990 25 watt modelimiz kullanılmalıdır.
 

 

Dış Filtreden Çok Daha İyi Temizlik Yapabilen Yeni Biolife Tekli Flora Akvaryum İç Filtre Sistemi.     Dış Filtreden Çok Daha İyi Temizlik Yapabilen Yeni Biolife Tekli Flora Akvaryum İç Filtre Sistemi.    

              

 

YENİ Boru Takımı

Flora Filtrelerde Kullanım Amaçlıdır. Birçok motora uyumludur. Birbirine geçmeli olarak takılır.


Sirkülasyon Motoru, Kafa Motoru, Filtre Motorlarında kullanılabiliyor. Ayrıca ürün içeriğine eklediğimiz dirsek sayesinde isterseniz
(temin edeceğiniz hava hortumu ve küçük hava taşı takarak) hava motoru ile de kullanılabilir.


3 Adet Manşonlu =  3 Adet Manşon, 5 Farklı Ölçüde Motora Uyumlu Olarak Kullanılabiliyor.Dirsek =  Hava Motoru İle Çalıştırabilmenizi Sağlayan Parça. 

 

 

Yeni Flora Takma Aparatı = Plastik kapak vb akvaryumlarda kapağın kapanmasını engellemeden vantuz kullanmaya gerek kalmadan Florayı takabileceğiniz ve dışarıya su atma ihtimalini ortadan kaldıran çok kullanışlı YENİ  aparat.

        

 

Motor Hariç Sadece Boru Yüksekliği = 46 cm 

Borular birbirine geçmeli olarak kolayca kısaltablir veya uzatabilirsiniz. 

60 - 65 cm yüksekliğindeki akvaryumlar için Yeterli Uzunluktadır.

Daha Yüksek Akvaryumlar İçin Ekstra Boru Alarak İstediğiniz Yüksekliğe Ayarlayabilirsiniz.

1 Adet Boru 9 cm Uzunluğundadır.

 

 

 SATIN ALDIĞINIZ ÜRÜN VE PARÇALARI YUKARIDAKİ FOTOĞRAFTA DETAYLI OLARAK SUNULMUŞTUR.

 Biolife YENİ C-160-S (Tekli Flora) filtremiz ister hava ile isterseniz sirkülasyon motoru ile çalışabilen filtre sistemidir.

Dilediğiniz şekilde kullanabilmeniz için
Sirkülasyon motorlu,
sirkülasyon motoru ile çalışan motorsuz,
ister hava ile ister sirkülasyon motoru ile çalışabilen motorsuz,
ilave olarak takılabilen motorsuz şeklinde ve
iki ayrı renkte siyah, beyaz
olarak  farklı şekillerde satışa sunulmuştur. Ürün fotoğraflarında aldığınız ürünün parçaları detaylı olark sunulmuştur.

  

 

 

Yeni Çıkardığımız Flora Ve Monera Aparatlarının

Tanıtım Videosu.

 

 

 

Dış Filtre, Monera Filtre, Flora Filtrenin Bakteri Tutma Hızı Ve Miktarı Deneyi

 

  

BIOLIFE YENİ C 160 - S TEKLİ FLORANIN

KULLANMA TALİMATINI PDF OLARAK İNDİREBİLİRSİNİZ.

 

FLORA VE MONERA 

 

KULLANICI VİDEOLARIMIZI

YORUMLARINI 

 

 

 

 

 

 

 

 

FLORA, MONERA VEYA  TEKLİ FLORA FİLTREYİ KULLANMADAN ÖNCE MUHAKKAK İZLEYİN

 

 

BIOLIFE YENİ C 160 - S TEKLİ FLORA KURULUM VİDEOSU

  

  

   

Flora Filtrenin

 

Hava Kabarcıkları Olmadan Hava Geliştirebilmesi

Ve Sirkülasyonsuz Kullanma Özelliği

 

  

 

FLORA FİLTRENİN YIKAMA VİDEOSU

 

 

 

 

 

FLORA VE MONERA 

KULLANICI VİDEOLARIMIZI

YORUMLARINI 

 

 

Biolife filtre sistemleri
Dip çekimi kesinlikle yapılmayan, aylarca suyu değişmeyen akvaryum filtresi.

 

Biolife YENİ C-160-S Filtrenin Üstün Özellikleri 

 

Biolife YENİ C-160-S, sirkülasyon motoru ile veya istendiğinde (hava ile çalışma parçaları bulunan modelimizi aldığınızda) 5 wat kuvvetinde  hava ile de çalışabilen filtre sistemidir. Sirkülasyon motoru ile çalıştırıldığında dip çekimine gerek bırakmaz.Patentini aldığımız sitemin sayesinde çok üst düzeyde bakteri tutan ve aynı zamanda tuttuğu bakteriyi çok hızlı çoğaltarak sudaki amonyağı yok edebilen, akvaryumlarda aylarca su değişimine gerek bırakmayan TÜRK PATENTLİ – TÜRK MARKASI -  YENİ filtre sistemidir.

 

Biolife YENİ C-160-S filtre sistemi; 150 litre ve üstü akvaryumlarda istenildiğinde ilave C-160 - S ile birbiri arasında bağlantı kurularak aynı enerji ile daha fazla bakteri tutulmasını sağlayabileceğiniz çok üstün filtre sistemidir. Süngeri yıkamak için çıkardığınızda tuttuğu pisliği akvaryum içine bırakmaz. Fitre temizliği çok pratiktir, yaklaşık 3 dakika sürer.

Biolife YENİ C-160-S filtrenin her parçasını bizlerden her zaman temin edebilirsiniz.

 Biolife YENİ C-160-S Filtre sistemi tek başına kullanılabildiği gibi, istediğinizde Monera filtre ile veya İlave Flora ile birliktede kullanabilirsiniz. 

Türk Patentli - Biolife YENİ C-160-S filtre sistemi,  dış filtre sisteminin tutacağı bakteri ve pislikten çok daha fazlasını, çok daha hızlı tutabilen aynı zamanda yararlı bakterilerin çok daha hızlı çoğalmalarını sağlayabilen filtre sistemidir.

Biolife YENİ C-160-S filtre sisteminde seramik, substrat, kömür, elyaf vb. sürekli gereksiz masrafa yol açan filtre malzemelerini kesinlikle kullanma ihtiyacı duymadan faydalı bakteriyi çok daha iyi geliştirme ve çoğaltabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede akvaryum suyunuzda kristal berraklığı masrafsız ve zahmetsiz oluşturur. Seramik, substrat, kömür, elyaf vb. malzemeleri Biolife YENİ C-160-S filtre sisteminde kesinlikle kullanmayın. Bu malzemelerin hiçbirini kullanmadan  patentli sistemi sayesinde çok daha üstün sonuçlar alınabilen filtre sistemidir.

Dip çekimini tamamen yok eder. Biolife YENİ C-160-S filtre akvaryum uzunluğuna ve litresine uygun doğru kuvvette motor ile kullanıldığında ve aynı zamanda akvaryumun dibinde bulunan kumu ve pisliği havalandırabilen balıklar olduğunda, balık dışkıları vb. atıkların tamamını çekerek filtre haznesine hapseder. Biolife YENİ C-160-S filtre takacağınız akvaryumunuzda özellikle ve kesinlikle dip çekimi yapmayın. 

Akvaryumda kristal berraklık oluşturur ve koku yapmaz: Biolife YENİ C-160-S azot döngüsünde görev alan yararlı bakterilerin gelişmesine ve çoğalmasına çok iyi ortam sağladığı için bu bakteriler sayesinde suda gelişen amonyağı yok ederek kokusuz, berrak bir su ile akvaryum zevkinizi maksimuma ulaştırır.

 

Biolife YENİ C-160-S filtre kullanılan akvaryumlar ile yaptığımız deneylerde su değişimi yapma ihtiyacı en az 1 yıl - 2 yıl görülmemiştir. İstek doğrultusunda 3 ayda, 6 ayda veya 12 ayda bir  ¼ miktarı geçmemek kaydı ile en az 10 gün dinlendirilmiş çeşme suyu ile veya damacana su ile akvaryumunuzdan su değişimi yapabilirsiniz. 

UYARI- Filtre temizliği yapıldığı gün su değişimi yapılmamalı. Aralarında en az 10 -15 gün zaman farkı olmalı.

 

Akvaryumdan temizlik için çıkartırken, tuttuğu pisliğin hiç birini akvaryuma  bırakmaz.   Filtre temizliği rahat ve pratiktir.

 

Uzun süre elektrik kesintisi olsa dahi elektrik geldiğinde  ‘’dış filtre sistemlerinde en çok yaşanabilen, su kaçırma tehlikesi ve filtre haznesindeki pisliği tekrar akvaryuma vermek gibi’’ gereksiz sorunların hiç biri yaşanmaz.

 

Biolife YENİ C-160-S filtrede motor arıza yaptığında sadece motor değiştirilerek yıllarca kullanılır.

 

 Yavru balıkları çekmesini istemediğinizde Biolife YENİ C-160-S filtrenin çekim yaptığı süzgeçli bölüme 6 – 7 cm çapında ortası delik, geniş gözenekli sünger takabilirsiniz.  

 

Akvaryumdan zaman içinde buharlaşarak eksilen suyun yerine muhakkak ağzı açık bir kabın içinde, en az 10 gün dinlendirilmiş veya damacana su ile ilave edilerek tamamlanmalıdır.

 

BIOLIFE YENİ C-160-S FİLTREDE BAKTERİYEL YAPININ ERKEN OTURMASI İÇİN  TALİMAT BİLGİLERİMİZE AYNEN UYMANIZ ÖNEMLİDİR.

Biolife YENİ C-160-S  filtrenin süngerini yeni takar iken akvaryum suyunda 10 – 15 defa (sıkıp – bırakarak) süngerin gözeneklerinde bulunan havanın tamamen çıkmasını ve suya doymasını sağlayın. Biolife YENİ C-160-S  kasasını akvaryuma taktığınızda, en fazla yarısı suyun içinde, yarısı suyun dışında olmalıdır. İmkânınız var ise yarısından azı suyun içinde, yarısından fazlası veya tamamı suyun dışında olacak şekilde takabilirsiniz. Bu tarz kullanım Biolife YENİ C-160-S  filtrenin performansını daha çok artırır.

 

BIOLIFE YENİ C-160-S FİLTREYİ AKVARYUMUNUZDA FİLTRENİN KENDİ KULAKLARI İLE ARKA CAMA TAKTIĞINIZDA

Filtre kapağının kulak tarafı, resimdeki gibi kapalı ön tarafı ise açık bırakmalısınız. Filtre süngeri dolduğunda ve taşmaya geçtiğinde taşarak en az 1 ay çalışacağı için, taşmanın ön taraftan gerçekleşmesi sağlanmalıdır. UYARI: Aksi takdirde kulakların olduğu yerden taşma gerçekleşir ise filtreden taşan su dışarıya çıkabilir.

 Dış Filtreden Çok Daha İyi Temizlik Yapabilen Yeni Biolife Tekli Flora Akvaryum İç Filtre Sistemi.       Dış Filtreden Çok Daha İyi Temizlik Yapabilen Yeni Biolife Tekli Flora Akvaryum İç Filtre Sistemi.

  

8 VANTUZ APARATLI VEYA ATKI APARATLI TAKMA YÖNTEMLERİNDE  FİLTRE KAPAĞINI TAM KAPATARAK KULLANABİLİRSİNİZ.

 Dış Filtreden Çok Daha İyi Temizlik Yapabilen Yeni Biolife Tekli Flora Akvaryum İç Filtre Sistemi.     Dış Filtreden Çok Daha İyi Temizlik Yapabilen Yeni Biolife Tekli Flora Akvaryum İç Filtre Sistemi.

 

 

 

HAVA İLE KULLANIMDA EN AZ 4-5 WATT HAVA KUVVETİ ÇALIŞTIRMALISINIZ.

 Dış Filtreden Çok Daha İyi Temizlik Yapabilen Yeni Biolife Tekli Flora Akvaryum İç Filtre Sistemi.

 

 

1 ADET YENİ C-160 - S MODELİNİ SİRKÜLASYON MOTORU İLE KULLANDIĞINIZDA
7 WATT, 10 WATT VEYA 15 WATT SİRKÜLASYON MOTORU İLE KULLANMALISINIZ.

 

Dış Filtreden Çok Daha İyi Temizlik Yapabilen Yeni Biolife Tekli Flora Akvaryum İç Filtre Sistemi.

 

 

Dış Filtreden Çok Daha İyi Temizlik Yapabilen Yeni Biolife Tekli Flora Akvaryum İç Filtre Sistemi.

   

 

FLORA VE MONERA 

KULLANICI VİDEOLARIMIZI

YORUMLARINI